Pleksi Kabartmalı Harf

Pleksi kabartmalı harf tabela, istenilen renk pleksi uygulanıp harfe kabartma verip sanki yazı havada duruyormuş görüntüsü verir.

Pleksi kabartmalı harf tabela İki seçenek olarak uygulanabilir;

A seçeneği: 10mm şeffaf pleksi üzeri 3 mm istenilen renk pleksi üzerine birleştirilerek uygulanır. Tabela istediğiniz renk alüminyum kompozit uygulanır veya ahşap modeli seçeneği (zemin sanki tahtadan ahşaptan yapılmış gibi bir görüntü verir) kompozit uygulamada vardır. İstenilen ölçüde uygulanabilir. Tabelanın içerisinde demir konstrüksiyon uygulanır. İçeriden led seçeneği ile aydınlatılır ve harfler aydınlanır.

B seçeneği: 18mm kumlu şeffaf pleksi üzeri 3 mm istenilen renk pleksi üzerine birleştirilerek uygulanır. Tabela istenilen zemine ve istediğiniz renk alüminyum kompozit uygulanır veya ahşap modeli seçeneği (zemin sanki tahtadan ahşaptan yapılmış gibi bir görüntü verir) kompozit uygulamada vardır. İstenilen ölçüde uygulanabilir. Farklı olan özelliği 18 mm kumlu şeffaf pleksi harfin içerisi oyularak içerisine led uygulanır harfin yanlarından çevresine doğru şık bir aydınlatma oluşturur.